Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Увага! При t +28 ºС вводиться режим обмеження руху великовагового транспорту

Увага! При t +28 ºС вводиться режим обмеження руху великовагового транспорту

На виконання вимог Закону України «Про автомобільні дороги», Закону України «Про дорожній рух» та у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 р. № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», з метою збереження дорожнього покриття  під час спекотного періоду (при температурі повітря вище +28 ºС) вводиться  тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення в Київській області.

   Під час підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Київської області з 10:00 до 22:00 години буде введено режим обмеження руху для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Для інформування водіїв, на цей період, на автодорогах державного встановлені тимчасові заборонні дорожні знаки 3.15 «24 т» та 3.16 «7 тс» з табличками 7.4.4 «10.00-22.00» та «t › +28 ºС».

Водії великовагових транспортних засобів можуть скористатися наявними майданчиками для відпочинку та стоянки автотранспорту, які позначені відповідними дорожніми знаками, а також стоянками біля придорожніх пунктів сервісу.

Контроль за рухом великовагового транспорту здійснюється Київським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки, Управлінням патрульної поліції ГУНП в Київські області та Службою автомобільних доріг у Київській області. В період дії обмежень буде посилено контроль за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення.