Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Увага! Вводиться обмеження в''їзду великогабаритного транспорту до столиці

Увага! Вводиться обмеження в''їзду великогабаритного транспорту до столиці

У зв’язку із погіршенням погодних умов з 8  лютого  та з метою безперебійної роботи по забезпеченню руху автотранспорту відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вводиться  тимчасова заборона в’їзду великовантажного та великогабаритного транспорту до столиці 8 лютого з 17:00 до 24:00 та 9 лютого з 5:00 до 9:00.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до автовласників бути особливо уважними у період ускладнення погодних умов. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху. По можливості утримуйтесь від поїздок власним транспортом на далекі відстані під час погіршення погодних умов. Плануйте свої подорожі враховуючи прогнози синоптиків та можливі обмеження руху великовагового транспорту.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області звертайтесь на номер гарячої лінії (044) 200-04-70 та (044) 275-67-44 ЦІЛОДОБОВО.

 

Прес-служба САД у Київській області