УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » В Обухові збудовано пішохідний міст

В Обухові збудовано пішохідний міст

Завдяки цьому новозбудованому пішохідному переходу на дорозі Н-01 Київ — Знам‘янка ліквідовано аварійно небезпечну ділянку та підвищено безпеку руху пішоходів.

Цей перехід пандусного типу  довжиною 150 м. та шириною - 3 м., розташований на 43 км дороги Н-01 в Обухові, забезпечує комфортне пересування, в том числі  осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з маленькими дітьми.

Чому обрали саме цю локацію?

У місці будівництва нового пішохідного мосту автомобільна дорога Н-01 розділяє житлові масиви та промислову зону м. Обухів. Щоденно переходм користуються  понад 2 000 пішоходів, що прямують з місця проживання до численних підприємств, зокрема, Київського картонно-паперового комбінату.

Новозбудований міст забезпечує перехід через дорогу з високою інтенсивністю руху автомобільного транспорту, понад 12 000 автомобілів на добу.

При проєктуванні пішохідного мосту враховано характер навколишньої забудови, її архітектурно-містобудівні особливості, рельєф місцевості, умови організації та безпеки руху транспорту і пішоходів. 

Будівництво переходу розпочали влітку 2019 р, цього року об'єкт було повністю завершено.

Підрядна організація: ПрАТ «Мостобудівельне управління-3»