УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Верхній шар асфальтобетону влаштовують на автомобільній дорозі М-03 Київ — Харків — Довжанський км 25+307

Верхній шар асфальтобетону влаштовують на автомобільній дорозі М-03 Київ — Харків — Довжанський км 25+307

18 травня стартували роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі М-03 Київ — Харків — Довжанський в рамках капітального ремонту транспортної розв’язки на км 25+307 у Бориспільському районі.

Підрядник вже завершив роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на підходах до шляхопроводу та продовжує роботи з влаштування бар’єрного огородження та сходів.

У рамках капітального ремонту на транспортній розв'язці буде влаштовано освітлення, встановлено нові дорожні знаки та нанесено горизонтальну дорожню розмітку.

Минулого року проїзну частину шляхопроводу було повністю відремонтовано і на даний час триває ремонт балок прогонової будови.

Капітальний ремонт транспортної розв’язки повністю буде завершено у 2020 році.

Підрядна організація – ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.

Шляхопровід на транспортній розв'язці в двох рівнях забезпечує рух транспорту між містами Київ та Бориспіль, а також автомобільною дорогою Р-03, яка є північно-східним об'їздом Києва і сполучає між собою дві міжнародні автодороги М-03 та М-01.

 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області