УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Влаштування розв’язки кільцевого типу на км 44+570 автомобільної дороги М-03 Київ-Харків –Довжанський : об’єкт завершено та введено в експлуатацію

Влаштування розв’язки кільцевого типу на км 44+570 автомобільної дороги М-03 Київ-Харків –Довжанський : об’єкт завершено та введено в експлуатацію

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області завершено влаштування розв’язки кільцевого типу на км 44+570 автомобільної дороги  М-03 Київ-Харків –Довжанський  у Бориспільському районі.

18 жовтня Голова  Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно – Айріян,  в.о начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Якубов, заступник  начальника з розвитку доріг  Олександр Федоренко та  директор підрядної організації ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» Дмитро Мусієнко взяли участь у виїзній інспекції на км 45 автомобільної дороги М-03 Київ-Харків –Довжанський, де завершено комплекс робіт з  влаштування розв’язки кільцевого типу.

В ході інспекції  керівництво  Служби  та підрядної організації  поінформували очільника області щодо робіт, які були виконанині на розв’язці та як це вплинуло на безпеку руху.

Варто відзначити, що через недостатню організацію дорожнього руху в місці перехрещення потоків транспорту М-03 Київ-Харків-Довжанський  та Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва, ділянка автодороги М-03на км 44+570 мала репутацію  підвищено аварійної, тому  влаштування кільцевої розв’язки суттєво  покращило  безпеку руху. Автомобільна дорога міжнародного значення М-03 Київ-Харків — Довжанський   проходить територією  п’яти областей України та забезпечує міжнародні,  пасажирські та  вантажні перевезення, співпадає з частиною європейських автомобільних маршрутів Е-40 та Е-50.

Згідно з технічним завданням, підрядною організацією було виконано комплекс робіт, зокрема:влаштовно острівці безпеки з бруківки, відремонтовано  існуюче дорожнє покриття, влаштовано водовідведення з проїзної частини, виконані укріплювальні роботи, влаштоване зовнішнє освітлення,  встановлено  бортовий камінь, нанесена сучасна  горизонтальна розмітка,  встановлені дорожніх знаки та металеве бар’єрне огородження.

Окрім цього було проведено роботи з поширення та посилення існуючого дорожнього одягу у межах проєкту кільцевої розв’язки, перехідно- швидкісних смуг та лівого повороту на Т1037 Іванків-Городище з виходом на Н-08.

Приємних та безпечних подорожей!

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області