Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Виконані роботи на автошляха Київської області протягом 25 червня

Виконані роботи на автошляха Київської області протягом 25 червня

Протягом 25 червня в рамках експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення було виконано комплекс робіт.

Для приведення до належного  експлуатаційного  та санітарного стану автодоріг  у Київській області, у понеділок були задіяні 220 працівників філій підрядної організації ДП «Київське обласне дорожнє управління».

Зокрема, були проведені роботи  з ремонту та фарбування металевого бар’єрного огородження, поновлено розмітку пішохідних  переходів, пофарбовано автопавільони, замінено та встановлено дорожні знаки;

                

Дорожники прибрали 300 зупинок громадського транспорту, нанесений ґрунт під бортовим каменем – 850 м.п;  сміття та бруд з проїзної частини автодоріг – 22000м та узбіч  – 7 300 м.п. Вздовж узбіч автодоріг  державного значення, біля зупинок громадського транспорту та на розподільній смузі - скошено траву. Механічним способом  -  45 км., та ручним – 23 200м2.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до  користувачів автодоріг:  викидайте побутове сміття у спеціально відведених  для цього місцях,  підтримуйте  чистоту на автомобільних дорогах Київщини.

    

 

Також варто зазначити, що для забезпечення безпечного проїзду автошляхами області філіями підрядної організації  проводились роботи з   ліквідації  ямковості  та деформацій дорожнього покриття:

М-05 Київ-Одеса (км 97- км 102) -  221 м2

Н-02 /М-06/-Кременець - Біла Церква-Ржищів -Канів-Софіївка  (км 362-км 364) -  57 м2

Р-30  під’їзд до м. Ірпеня (км 5- км 6) -  42 м2

   

(а/д М-05 Київ-Одеса -  ремонт струменевим методом)

 

      

А/д Р-30 Під’їзд до м. Ірпеня 

У вівторок, 26 червня заплановано провести роботи на таких ділянках державних доріг:

Н-02 /М-06/-Кременець - Біла Церква-Ржищів -Канів-Софіївка (км 430;км 386);

М-05 Київ-Одеса (км 98 – 103);

М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі - (км 18- 20).

Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших. 

Прес-служба САД у Київській області