Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » З нагоди відзначення Дня Землі на автошляхах столичної області пройшли еко-заходи

З нагоди відзначення Дня Землі на автошляхах столичної області пройшли еко-заходи

20 квітня до відзначення Всесвітнього Дня Землі долучилився колектив Служби автомобільних доріг у Київській області на чолі з керівником Служби Володимиром Козаком.

Роботи із благоустрою придорожньої інфраструктури провели на автомобільних дорогах державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі,М-06 Киї-Чоп, М-03 Київ-Харків -Довжанський в межах Київської області.

По завершенню робочої наради, на будівельному майданчику підрядної організації  «Azvirt» (Азербайджан) на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичи,  до відзначення Дня Землі  долучились Міністр інфраструктури Володимир Омелян та  керівник  Укравтодору Славомір Новак.

Співробітники Служби автомобільних доріг у Київській області,  Укравтодору, ДП «ДерждорНДІ», ДАК «Автомобільні дороги України», «Укрдіпродор»  провели заходи з благоустрою  придорожньої інфраструктури: прибирали сміття та посадили дерева вздовж узбіччя.

Щорічно, 22 квітня мільйони людей у світі відзначають День Землі. Цей день став символічним святом любові та турботи про нашу планету,  свято єднання у справі захисту навколишнього середовища та збереження природних ресурсів. Вперше  був відзначений у 1970р і з того часу проводиться щорічно. В Україні свято вшанування Землі почали проводити після проголошення незалежності.

З нагоди Дня Землі по всьому світу проходять заходи з благоустрою. Закликаємо всіх небайдужих приєднатись до цієї міжнародної ініціативи та зробити свій внесок у захист довкілля!

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області