Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » За кілька днів на автошляхах області розпочнуться масштабні роботи з ліквідації аварійної ямковості

За кілька днів на автошляхах області розпочнуться масштабні роботи з ліквідації аварійної ямковості

 

Зимовий період для працівників автодорожніх служб особливо складний -  дорожнє покриття «страждає»  від впливу метеорологічних  умов. Негативно впливає на якість автодоріг надмірна кількість опадів та коливання температури повітря, коли морози змінюються відлигами. Через це  знижується жорсткість дорожнього покриття, що  призводить  до  його руйнування, численних тріщин,  вибоїн  та  аварійної  ямковості.  
Як зазначив очільник Служби автомобільних доріг  у Київській області В.Козак, на виконання  окремого доручення «Укравтодору» днями розпочнуться роботи з ліквідації ямковості. Вони базуються на підставі проведеного комісійного обстеження автошляхів. До 6 лютого Службою будуть сформовані графіки з ліквідації аварійної ямковості на дорогах державного значення, а з 8 лютого, за  сприятливих погодних  умов, розпочнуться роботи. Контроль за виконанням робіт та їх якістю ,- підкреслив В.Козак, -  буде здійснюватись інженерами Служби, а також ДП «Дорожній контроль якості».

В зимовий час ремонтні роботи покриття проводяться переважно  з використанням холодної асфальтобетонної суміші - що є тимчасовим заходом, який  дозволяє захистити покриття від подальшого руйнування та забезпечує проїзд автотранспорту.  
Ямковий ремонт з використанням гарячих асфальтобетонних сумішей  на дорогах   Київської області розпочнеться навесні,  з настанням сприятливих погодних умов, коли середньодобова температура становитиме 10-15°С. 

Закликаємо водіїву період ускладнення погодних умов( на даний час на дорогах області обмежена видимість через тумани), дотримуватись Правил дорожнього руху, не порушувати швидкісний режим та тримати дистанцію.
Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

 


 

 

 

  

 

 

Прес-служба САД у Київській області