До уваги учасників дорожнього руху!

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області, тривають роботи з середнього ремонту на ділянці автомобільної дороги Р-03 Північно-Східний обхід м.Києва. Під’їзд до М-03 км 0+250 – км 5+500.

Автомобільна дорога регіонального значення проходить по території Бориспільського району Київської області, забезпечує рух транзитного транспорту в обхід м.Бориспіль та м.Київ, сполучає міжнародні дороги М-01 та М-03. На цей час має значну колійність (до 15 см), тріщини, ямковість. В комплекс робіт входить: поширення та посилення існуючого дорожнього одягу, перехідно - швидкісних смуг, ремонт шляхопроводу – 89 п.м, укріплення узбіч, нанесення горизонтальної розмітки та встановлення дорожніх знаків. Протяжність ділянки, що ремонтується – 5,25 км. Загальна вартість робіт – 118996,1 тис.грн. Виконує роботи «Броварське ШБУ №50» Всі заплановані види робіт виконуються за сприятливих погодних умов  та з частковим перекриттям руху.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

                                                         

Прес-служба САД у Київській області