» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » 22-24 лютого на автошляхах Київської області виконувались роботи з аварійного ямкового ремонту

22-24 лютого на автошляхах Київської області виконувались роботи з аварійного ямкового ремонту

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області  продовжуються  роботи по аварійному ямковому ремонту покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування державного значення по області.

Понад 1500 квадратних метрів аварійної ямковості було ліквідовано на автошляхах:  М-01Київ-Чернігів-Нові Яриловичі; М-03 Київ-Харків; М-05 Київ-Одеса; М-06 Київ-Чоп,  Н-01 Київ-Знам’янка; Р-03 Північно-східний об’їзд м.Києва, Н-08 –Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Р-04  Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів.

Зауважимо, що аварійний ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Підрядні організації застосовують переважно  холодні асфальтобетонні суміші для закладення ям,  вибоїн та  тріщин на дорогах у зимовий період.

Акцентуємо увагу на тому, що йдеться про автошляхи, які не ремонтувались роками, а лише підтримувались у проїзному стані.  Дороги, на яких проводився  середній або  капітальний ремонт в 2017-2018 роках серйозних дефектів не мають.  

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області