» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » 8 квітня на автошляхах області виконувались роботи в рамках експлуатаційного утримання

8 квітня на автошляхах області виконувались роботи в рамках експлуатаційного утримання

Продовжуються роботи з ліквідації  аварійної ямковості на автошляхах Київської  області.  На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області протягом 8 квітня підрядними організаціями виконувались роботи з використанням гарячих асфальтобетонних сумішей та струменевим методом.

Загалом було ліквідовано 3000м2 аварійної ямковості та деформацій дорожнього покриття на ділянках автодоріг загального користування державного значення:

  • М-05 Київ-Одеса

  • Р-04 – Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка

  • Т-10-04 /М-01/ Рудня-Гоголів-Бориспіль

  • Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів

  • Т-10-27 Київське півкільце

Окрім цього дорожниками було прибрано від сміття та бруду  проїзну частину автодоріг, зупинки громадського транспорту,  узбіччя, нанесений ґрунт під бортовим каменем.

Відремонтовано пошкоджене під час ДТП бар’єрне огородження, встановлено нові дорожні знаки. 

Служба автомобільних доріг у Київській області  звертається до  водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.