» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Аварійні ямкові ремонти на автошляхах столичної області: понад 10 тисяч кв.м ямковості вже ліквідовано

Аварійні ямкові ремонти на автошляхах столичної області: понад 10 тисяч кв.м ямковості вже ліквідовано

На замовлення Служби автомобільних доріг в Київській області підрядні  організації працюють над  ліквідацією аварійної ямковості на дорогах  державного значення.

26-27 лютого роботи виконувались на автошляхах: М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-03 Київ-Харків-Довжанський,  М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 -/М-06/ Кременець-Біла Церква-Фастів-Обухів-Ржищів, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя –Маріуполь, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів, Т-10-14 Тетіїв-П’ятигори-/М-05/.

Зазначимо, аварійний ремонт  - це тимчасовий захід для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування, які  з’являються на тих  дорогах,що десятки років не ремонтувались. Негативно впливають на стан дорожнього покриття і сучасні транспортні навантаження та недотримання вагових норм перевезень. Особливо інтенсивно ямковість утворюється у зимові місяці, у зв’язку з температурними  коливаннями та  частими  переходами  через 0°С.

В зимовий період роботи виконуються переважно холодною асфальтобетонною сумішшю.  Для локалізації найбільших  вибоїн застосовується відфрезерований  матеріал.  Також ремонт виконується із використанням заготовлених асфальтобетонних сумішей з розігрівом в пересувних дорожніх ремонтерах КОМЗ та литих асфальтобетонних сумішей. Цього року денна плюсова температура дозволяє проводити аварійні роботи і гарячою асфальтобетонною сумішшю, задля цього в роботу запущено 3 асфальтобетоні заводи.

Варто відзначити, що з початку року ліквідовано понад 10  тисяч кв.м аварійної ямковості та деформацій дорожнього покриття.

Масштабні  роботи з ямкового ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення розпочнуться  з настанням сприятливого технологічного періоду (при середньодобовій  температурі повітря +5ºС) відповідно до складених графіків.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з розумінням поставитись до нинішньої ситуації, яка склалась  на автошляхах області. В свою чергу робимо  все можливе, щоб в межах виділеного фінансування,  забезпечити проїзд в першу чергу дорогами державного значення.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху, звертайте увагу на  дорожні знаки, які попереджають про аварійно-небезпечні ділянки на  автошляхах.

Дбайте  про власну безпеку та безпеку інших!

 

Прес-служба САД у Київській області