» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Близько тисячі квадратних метрів аварійної ямковості ліквідовано на Київщині протягом вихідних

Близько тисячі квадратних метрів аварійної ямковості ліквідовано на Київщині протягом вихідних

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області генеральними  підрядними організаціями ведуться роботи по ліквідації аварійної ямковості. Для підвищення безпеки руху на автошляхах протягом  8-10 лютого  виконувались роботи на найбільш уражених ямковістю ділянках автодоріг загального користування державного значення: М-01Київ-Чернігів-Нові Яриловичі; М-03 Київ-Харків; М-05 Київ-Одеса, Н-02 /М-06/ Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіівка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 –Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь; Р-04  Київ-Фастів-біла Церква-Тараща-Звенигородка,   Р-03 Північно-східний об’їзд м.Києва, Р-18 Житомир-Попільня-Сквира –Володарка-Ставище, Р-30 Підїзд до м. Ірпеня, Т-10-17 Миронівка-Ольшаниця-Рокитне-Троїцьке-Плоске;Р-18 Житомир-Попільня-Сквира –Володарка-Ставище, Т-10-27 Київське півкільце.

Загалом було ліквідовано майже 1000 м2  ямковостей і деформацій дорожнього покриття.

Звертаємо увагу, що аварійний ямковий  ремонт є  тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожного полотна від подальшого руйнування.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту. Дотримуйтесь правил дорожнього руху, звертайте увагу на  дорожні знаки, які попереджають про аварійно-небезпечні ділянки на  автошляхах!

 

 Будьте уважні та обережні!

 

 

   

Прес-служба САД у Київській області