» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Діалог з громадою Білоцерківського району

Діалог з громадою Білоцерківського району

На порядку денному питання капітального ремонту на автомагістралі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса  км 87+000 - км 128+028 в межах Київської області.  

При проведенні консультацій з громадськістю були присутні представники Білоцерківської  райдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Київській області, представники проектної організації, а також  селищних рад.

На сьогодні ведуться роботи з проектування капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 87+000 - км 128+028 в тому числі по Білоцерківському району (км 87+000 - км 113+400) тому пропозиції та зауваження від громадськості вкрай важливі для представників Служби автодоріг та проектної організації.  

Ділянка, протяжністю майже 26 км що підлягає капітальному ремонту  в межах Білоцерківського району проходить в адміністративних межах Томилівської, Шкарівської, Поправської, Биково-Гребельської, Озерянської, Потіївської та Чупирянської сілищних рад.

Представники Служби автомобільних доріг у Київській області ознайомили громадськість району з варіантом конструкції дорожнього одягу, яку планується застосовувати під час виконання капітального ремонту та   проектними  рішеннями щодо ремонту існуючих та будівництву нових штучних споруд для покращення транспортно-експлуатаційних показників автодороги  та споруд на ній в межах Білоцерківського району.  

В ході  громадських обговорень на всі запитання були надані ґрунтовні відповіді, а також складено протокол для подальшого користування у роботі.

 

Прес-служба САД у Київській області