» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі: підписано контракт на проведення капітального ремонту з компанією  «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка)

М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі: підписано контракт на проведення капітального ремонту з компанією  «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка)

Контракт на капітальний ремонт дороги  М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті – протяжністю 80 км підписали 31 жовтня керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак та генеральний директор  компанії «AzVirt» LLC(Азербайджанська Республіка) Каміль Алієв.  У церемонії підписання взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки  в Україні Азер Худієв.

Капітальний ремонт траси М-01 виконується за рахунок кредитних коштів  Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Загальна вартість контракту складає  131,55 млн євро (без ПДВ).

Термін виконання робіт – 730 днів.

Як зазначив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Мені приємно, що ще одна відома компанія виходить на український ринок будівництва доріг. Це перший Ваш проект в Україні. Ви перемогли в міжнародному тендері серед 13 компаній-претендентів. Я бачу в Вас сильну команду, яка має лише за 2 роки реалізувати дуже важливий для інфраструктури країни об’єкт. Упевнений, що Ви зможете це зробити». Також керівник Укравтодору зазначив, що розширення конкуренції на ринку будівництва, реконструкції та ремонтів доріг в Україні – це шлях до нової якості дорожньої інфраструктури. Збільшення учасників відкритих тендерів, які проводить Укравтодор, врешті дає хороший результат – це вища якість послуг, вищий рівень безпеки, вчасне виконання робіт. В тендерах на реконструкцію та ремонти доріг бере участь усе більша кількість компаній із усього світу.

Генеральний директор  компанії «AzVirt» LLC (Азербайджан) Каміль Алієв,  подякував Державному агентству автомобільних доріг України за довіру та запевнив у якісному та вчасному виконанні робіт.

Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки  в Україні Азер Худієв зазначив: «Реалізація цього проекту в Україні – не тільки велика честь, але й колосальний досвід та репутація!»

Ремонтні роботи будуть  проводитись підрядною організацією «AzVirt» LLC на трьох ділянках М-01Київ-Чернігів-Нові Яриловичі :

- Лот 1 км 18+730 – км 37+000 (об’їзна м. Бровари) вартість  - 31 196 256,88 євро без ПДВ;

- Лот 2 км 37+000 – км 61+160 (між крайнім пунктом обходу м. Бровари та кордоном Київської та Чернігівської областей) вартість  - 47 052 793,57 євро без ПДВ;

- Лот 3 км 61+160 – км 98+800 (між кордоном Київської та Чернігівської областей та ТВ. Кіпті) вартість  - 53 308 578,86 євро без ПДВ.

Найближчим часом буде завершено обрання Служби незалежного інженера-резидента з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції та капітального ремонту автомобільної дороги М-01 на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті.