» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса ведуться роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса ведуться роботи з поточного середнього ремонту

М-05 Київ-Одеса продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на ділянці (км 136 - 143 з правого проїзду)  Ставищенський район.

На даний час підрядною організацією виконано роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття – протяжністю 5 км, та влаштовано 1,2 км вирівнюючого шару.  

Поточний середній ремонт  15-ти кілометрової  ділянки на автомобільній  дорозі М-05 Київ-Одеса (км128+028-143+028) виконує  підрядна організація ВАТ "Будівельно-монтажний трест №8" (Білорусь). Проектом передбачено: фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування шару із  суміші фрезерованого матеріалу  обробленого в’яжучим,  улаштування вирівнюючого шару та  верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА 20. Ремонт шляхопроводу на транспортній розв'язці (км 130+507).

Також буде встановлено бортовий камінь, бар’єрне огородження, дорожні знаки, відремонтовано метеостанції, укріплено узбіччя засівом трав, влаштовано опори зовнішнього освітлення та нанесено сучасну горизонтальну розмітку.

Нагадуємо, у зв’язку з ремонтними роботами на ділянці (км 136 - км143) рух транспорту правим проїздом закрито та  здійснюється по лівому проїзду. Просимо водіїв враховувати дану інформацію плануючи свої маршрути та  бути максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області