» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » На Київщині тривають роботи з ліквідації ямковості дорожнього покриття

На Київщині тривають роботи з ліквідації ямковості дорожнього покриття

Протягом березня  на автошляхах Київської області було ліквідовано  16845 м2 аварійної ямковості та деформацій дорожнього покриття. На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області  підрядними організаціями проводяться  роботи з ліквідації аварійно небезпечних ям та вибоїн, усунення руйнувань і деформацій покриття автошляхів.

На даний час аварійний ямковий ремонт виконується  на автомобільних дорогах загального користування державного значення Київської області  (міжнародних, національних, регіональних,  територіальних ) з використанням гарячих та холодних  асфальтобетонних сумішей, а також асфальтобетонних сумішей з розігрівом в пересувних дорожніх ремонтерах (КОМЗ).

За сприятливих погодних умов  роботи з ямкового ремонту продовжуються  на автошляхах області.

 

 

 

 

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту. Будьте уважні та обережні!

   Прес-служба САД у Київській області