» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ознаймився з ходом ремонтно-будівельних робіт на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ознаймився з ходом ремонтно-будівельних робіт на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса

23 квітня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, віце прем’єр –міністр Володимир Кістіон,  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, та керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак ознайомилися з ходом  ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах державного значення у Київській, Черкаській та Вінницькій областях.

У межах робочої поїздки Прем’єр-міністр України, Міністр інфраструктури та очільник Укравтодору проінспектували ремонт траси М-05 Київ – Одеса у Київській та Черкаській областях.

Перебуваючи на трасі М-05Київ-Одеса, Глава Уряду наголосив, що цей шлях є  важливий для України. І цього року на відновлення дороги виділяється 800 млн грн. «Перед нами стоїть завдання поєднати обласні центри до 2022 року, і ми послідовно рухаємося в заданому напрямку», - сказав Володимир Гройсман.

Очільник Укравтодору Славомір Новак: «М-05 є важливим коридором для України та розвитку її транзитного потенціалу, тому ми залучаємо різні джерела фінансування, щоб її відновити максимально швидко, якісно, економно. Цього року ми проведемо капітальний і середній ремонт М-05 на ділянці від Білої Церкви до межі Київської області за рахунок Дорожнього фонду, коштів ЄБРР та ЄІБ, - зауважив Славомір Новак. - За рахунок програми GO Highway вже почали ремонт коридору у Черкаській області – від кордону на південь.

Начальник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак ознайомив учасників наради з ходом ремонтно-будівельних робіт на автомобільній дорозі  М-05 –Київ-Одеса.

Глава Уряду  звернув увагу, що активний ремонт доріг цього року  розпочали доволі рано – завдяки погодним умовам та вчасно проведеним тендерам. І зараз вже готуються нові тендери на нові ділянки. До співпраці долучаються й міжнародні партнери.

Важливо зауважити, що дорогу М-05 на багатьох ділянках не ремонтували з 70-80-х років минулого століття. Перша реконструкція автомобільної дороги М-05 була проведена у 1977році, вдруге – у   період з 1990-1998рр на окремих ділянках (км 87-143) . Лише зараз її почали системно відновлювати. В рамках встановлених міжремонтних термінів М-05 експлуатується тільки на ділянці Київ – Біла Церква, де завершується капітальний ремонт за рахунок коштів ЄБРР. Інші ділянки траси від Білої Церкви до Одеси експлуатуються з пропущеними термінами планових ремонтів.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області