» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Питання діалогу та відкритості – ключове у процесах проектування будівництва та реконструкції автомобільних доріг

Питання діалогу та відкритості – ключове у процесах проектування будівництва та реконструкції автомобільних доріг

Основні проектні рішення з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч та автодороги Т-10-35 станція Вільча - КПП «Вільча Олександрівка», яка з’єднує Р-02 з державним прикордонним пунктом пропуску «Вільча» -   акцент робочої наради, яка відбулась  1 жовтня під головуванням народного депутата України Ярослава Москаленка, за участі Глави Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана,  першого заступника голови Київської обласної адміністрації Андрія Анісімова, в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимира Козака, головного інженера Служби автомобільних доріг Олександра Федоренка, представників підрядної організації ТОВ «Онур», голів районних та селищних рад у приміщенні Вишгородської районної державної  адміністрації.

 Розвиток кожного регіону – починається з дороги, і,  як зазначив Глава КОДА  Олександр Горган: «Більше ніж півмільярда гривень буде проінвестовано у регіон.  Наголошую, що така сума капіталізації – це колосальний прорив у частині зміни якості регіону» - сказав О. Горган.

В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир  Козак презентував присутнім розроблені  проекти  з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч у Вишгородському, Іванківському та Поліському районах (км 19+500-139+860).  А також ремонт автомобільної дороги Т-10-35- станція Вільча- КПП «Вільча Олександрівка» (км 0+000- км17+893), яка примикає до а/д Р-02 підрядна організація – визначається. Окрему увагу під час робочої наради приділили питанням проведення ремонту дороги у  Вишгородському районі:

·         км 19+500 – км 25+400 (н.п Старі Петрівці) – підрядна організація  ТОВ «Онур»

·         км 25+400 – км  29+800 (н.п Нові Петрівці) - підрядна організація  ТОВ «Онур»

·         км 29+800 -   км 33+00 (н.п Лютіж)  підрядна організація – визначається.

Як зазначив очільник Служби автодоріг  Володимир Козак : «В результаті,  місцеві мешканці отримають нову дорогу з новими комунікаціями, що дасть позитивний розвиток  для цього  регіону». Учасники робочої наради  отримали вичерпні відповіді на запитання щодо проектних рішень по ремонту автодороги. Ремонт автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч (н.п. Старі Петрівці, Нові Петрівці, Лютіж) буде проводитись  в межах існуючого земляного полотна, проектом передбачено відремонтувати дорожнє покриття,  враховано і водовідведення з проїзної частини, а також ремонт та заміна супутніх комунальних мереж (газ, електрика, комунікація та інше).

Для безпеки руху -  буде передбачено  додаткове освітлення на  пішохідних переходах, встановлено нові дорожні знаки, в  межах населених пунктів будуть облаштовані тротуари  та  нанесена сучасна дорожня розмітка.

Для більш ефективної роботи, за результами робочої наради представники Служби автомобільних доріг та  підрядної організації ТОВ «Онур» домовились розглянути найбільш проблемні питання  із головами селищних рад,  і за необхідності  внести відповідні корективи у проектну документацію  на початковій стадії ремонтних робіт.

Ми відкриті  та готові  до діалогу з громадою, тому що в першу чергу все робимо для людей, - зазначив очільник Служби автодоріг, - фактично рік йшла робота над проектом, виїжджали на місця разом і з головами селищних рад, намагалися максимально все врахувати. Важливим є той факт, що ми маємо можливість скоригувати деякі нюанси безпосередньо в проекті, під час виконання робіт.

Учасники наради ознайомились з ходом ремонтно-будівельних робіт, які вже розпочались на автомобільній дорозі  Р-02, на  розв’язці по типу кільце. Це, безумовно,  покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, мінімізує  вплив транспорту на екологію, зменшить кількість ДТП.

Також зауважимо, що з цього року починає діяти  гарантія на поточний середній ремонт – 5 років.  Для реалізації даного проекту джерелом  фінансування  є  кошти з «митного експерименту».

 

  

 

  

  

Прес-служба САД у Київській області