» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Триває поточний середній ремонт на ділянках автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч

Триває поточний середній ремонт на ділянках автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч

У Вишгородському районі на  автомобільній дорозі Р-02 Київ-Іванків-Овруч триває поточний середній ремонт на ділянках у с  Нові Петрівці (19+500-25+400) та с. Лютіж (км 29+800-33+000).

У с. Нові Петрівці підрядною організацією на даний час виконуються роботи  з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону, який характеризується більш високим коофіцієнтом зчеплення, ніж звичайний, та має високу стійкість до кліматичних впливів.

 

  

У с. Лютіж (км 29+800-33+000) продовжуються ремонтно-будівельні роботи  на  мосту.

   

Зазначимо, що проектом з поточного середнього ремонту  передбачено відремонтувати дорожнє покриття проїзної частини автодороги Р-02 Київ-Іванків-Овруч, яка проходить через с. Старі Петрівці, Нові Петрівці, Лютіж (км19+500 - км33+000), в  межах населених пунктів будуть облаштовані тротуари, нанесена сучасна дорожня розмітка та  встановлені нові дорожні знаки.

Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною  організацією – ТОВ «Онур».

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтно-будівельних робіт.

 

Прес-служба САД у Київській області