» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Тривають ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський

Тривають ремонтно-будівельні роботи на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський

У  Бориспільському районі на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський  (км 44 + 570) ведуться роботи  з влаштування розв’язки кільцевого типу.

На даний час підрядною організацією виконуються роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на ділянці автомобільної дороги М-03 з правого проїзду (в сторону м. Харків).

Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення ремонтно-будівельних робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших. 

Для довідки: Автомобільна дорога міжнародного значення М-03 Київ-Харків –Довжанський   проходить по території п’яти областей України забезпечує міжнародні пасажирські та вантажні перевезення та співпадає з частиною Європейських автомобільних маршрутів Е-40 та Е-50.

 

 

Прес-служба САД у Київській області