» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Відремонтовані в попередні роки дороги залишаються якісними та безпечними

Відремонтовані в попередні роки дороги залишаються якісними та безпечними

Відремонтовані ділянки доріг успішно витримують нормативні експлуатаційні навантаження та природно-кліматичні впливи. В Київській області протягом 2016-2018 років було відремонтовано 210 км автошляхів. Двічі на рік фахівцями Служби проводяться обстеження об’єктів ремонту, і у разі виявлених недоліків, в  рамках гарантійних термінів підрядник ліквідовує їх за власний рахунок.Також варто відзначити, що з  2018 року  на дороги  які ми відновлюємо  середнім ремонтом – дається  5-річна гарантія - на капітальний ремонт - маємо  гарантію 10 років.

На даний час, за сприятливих погодних умов на території області виконуються  аварійні ремонти. Зокрема, вони проводяться на тих дорогах, які десятки років не ремонтувалися. Окрім прострочених експлуатаційних термінів негативно впливають на стан дорожнього покриття і сучасні транспортні навантаження та недотримання вагових норм перевезень. І, звичайно, погодні умови. Особливо інтенсивно ямковість утворюється у зимові місяці, у зв’язку з  температурними  коливаннями та   переходами  через 0°С .Зауважимо, що аварійний ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Дороги, на яких проводився  середній або  капітальний ремонт в 2017-2018 роках серйозних дефектів не мають.  

 

На фото автомобільна дорога Н-01 Київ-Знам'янка - 2018 рік

 

 

 

На фото автомобільна дорога М-05 Київ-Одеса - 2018 рік

 

На фото а/д Т-10-11 Гостомель-Берестянка - Мірча-2017рік 

 

а/д Р-02 Київ-Іванків-Овруч міст через р. Таль - 2018рік

Прес-служба САД у Київській області