» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ТА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 06.10.2016

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ТА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 06.10.2016

6 жовтня 2016 відбулося засідання Громадської ради та Служби автомобільних доріг у Київській області. На засіданні були присутні: Заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Слободян Олег Анатолійович, заступник директора з експлуатаційного утримання доріг Київського ДОРУПР Прядун Ігор Станіславович, Голова громадської ради при Службі автомобільних доріг у Київській області Лавренюк Олександр Володимирович, заступник голови Громадської ради Микола Тасюк, Секретар Громадської ради Ростислав Скуратівський та інші.

Відкрив засідання Голова громадської ради Лавренюк Олександр Володимирович.

Заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг Слободян Олег Анатолійович запропонував присутнім продовжити засідання у виїзному форматі, безпосередньо на дорогах загального користування та на об'єктах Служби автомобільних доріг у Київській області.

Перший об'єкт - Філія Вишгородського Дорожнього експлуатаційного управління ДП КОДУПР. Нас зустрів Начальник філії Дрозд Сергій Миколайович, який розповів про хід підготовки до осінньо-зимового періоду, показав кімнату відпочинку працівників підрозділу цілодобового чергування в зимовий період, розповів про наявність та стан автомобільної техніки і існуючі проблеми.

Другий об'єкт - траса Р-69 Київ-Вишгород-Десна Чернігів, яку обслуговує філією Вишгородського ДЕУ. На трасі були виконані заходи з безпеки дорожнього руху, а саме: облаштована металеве бар'єрне огородження, нанесено розмітку дорожнього переходу, замінені старі і встановлені нові дорожні знаки.

Третій об'єкт - освітлення пішохідного переходу і світлофор на трасі Р-69, який працює в цілодобовому режимі за рахунок альтернативних джерел живлення. В даному випадку це сонячні батареї, які вдень накопичують електроенергію і вночі підсвічують перехід.

Четвертий об'єкт - ділянки траси Р-69 Київ-Вишгород-Десна-Чернігів на яких проведено ремонт дорожнього покриття, а саме: виконано ямковий ремонт, дрібний ремонт і ремонт картами. Станом на перше вересня поточного року на автодорозі Р-69 відремонтовано 22100 кв.м. покриття, з яких 17, 5 тис. кв картами і 4,6 тис. кв.м. - Ремонт вибоїн.

П'ятий об'єкт - майданчик для приготування і зберігання піщано-селевий суміші на трасі Р-69 Київ-Вишгород-Десна Чернігів на якій наша знімальна група стала свідком процесу змішування технічної солі з піском.

Шостий об'єкт - склад для зберігання технічної солі, частина якої піде на приготування піщано-селевий суміші, а частина буде посипатися дорожньої спецтехнікою, яка працює з чистою технічною сіллю.

Сьомий об'єкт - траса Київ-Іванків-Овруч. На відрізку між 11 і 12 кілометрами було відремонтовано 800 метрів траси, а саме: заміна дорожнього покриття, установка металевого бар'єрного огородження, облаштування тротуарів, нанесення дорожньої розмітки, заміна і встановлення дорожніх знаків, а також виконання благоустрою. Вартість виконаних робіт становить 8,1 млн. Грн.

Восьмий об'єкт - світлофор натискного дії, встановлений на автомобільній дорозі Київ-Ковель-Ягодин, який забезпечує пішоходам безпечний перехід через проїжджу частину.

Дев'ятий об'єкт - траса М06 село Стоянка, проведено поточний середній ремонт. На цьому об'єкті було взято керн на товщину шару асфальтобетонного покриття для проведення лабораторного аналізу. Даний асфальт буде перевірений на відповідність ГОСТам та стандартам ДСН.

Десятий об'єкт - траса Київ-Чоп. Дорогу обслуговує філія «Києво-Святошинське» дорожньо-експлуатаційне управління ДП КОДУПР. Філія «Києво-Святошинське» ДЕУ - дорожньо-ремонтний пункт №1, поєднаний з адмінкорпусом, ремонтної майстерні і з боксами. Виробничий підрозділ займається експлуатаційним утриманням автомобільних доріг державного значення, з них дві дороги - європейські транспортні коридори М06 Київ-Чоп та М07 Київ-Ковель. Загальна протяжність доріг, яку обслуговує філія 184 км. Начальник філії Ільницький Микола Васильович. 

Одинадцятий об'єкт - Диспетчерська в яку в цілодобовому режимі надходять дзвінки про всі проблеми, виявлених на дорогах київської області та передаються дані з камер і датчиків, встановлених на головних магістралях.

Виїзне засідання Служби автомобільних доріг і Громадської ради закінчилося пізно ввечері, тому його підсумки підбивалися на наступний день.

Посилання на відеорепортаж: https://www.youtube.com/watch?v=3umI-r7jL9c