» Обласні управління » Дерево сайта київського управління » Прес-центр » новини » Захист планів Служби автодоріг у Київській області: пріоритетним проектом на наступний рік стане М-05 Київ-Одеса

Захист планів Служби автодоріг у Київській області: пріоритетним проектом на наступний рік стане М-05 Київ-Одеса

Пріоритетним проектом у 2019 році  в межах Київської області стане М-05, роботи на якій планується завершити.

У Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік.

Також наступного року планується продовжити роботи на ділянках доріг М-03Н-01Р-03Р-09, побудувати кругову розв’язку на Р-03 та два шляхопроводити на дорозі Київ- Знам’янка.

У 2018 році на найпопулярнішому туристичному маршруті - трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса у Київській області цього року виконано основні види робіт з капітального ремонту на ділянках дороги, що проходять у Києво –Святошинському, Васильківському та Білоцерківському районах області.

Цього року у Київській області завершено основні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі М-07 у с. Гостомель, завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва, під’їзд до М-03, та на дорогах: Т-10-19 Феневичі –Бородянка –Макарів-Бишів (населені пункти Фасова та Фасівочка) та Т-10-12 Київ – Боярка.

У м. Сквира завершено капітальний ремонт 34- метрового мосту через річку Сквирка на автомобільній дорозі Н-02 /М-06/– Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка.

Також виконано аварійно-відновлювальні роботи мосту через р. Броварка поблизу с. Чирське у Переяслав-Хмельницькому районі, також відремонтовано міст через р. Таль, що у селі Рудня.

На автомобільній дорозі М-05 Київ –Одеса, в рамках капітального ремонту, проводились роботи на мосту через р. Стугна, та розпочато роботи на шляхопроводі через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка у м. Миронівка.

Продовжили цього року працювати над влаштуванням розв'язки кільцевого типу на автомобільної дорозі М-03 у Бориспільському районі.

Розпочались роботи на автомобільній дорозі Р-02 Київ-Іванків-Овруч та Т-10-35 станція Вільча - КПП «Вільча Олександрівка», яка з’єднує автомобільну дорогу Р-02 з державним прикордонним пунктом пропуску «Вільча» на кордоні з Білоруссю, яка проходить територією Вишгородського, Іванківського та Поліського районів області.