УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » 11 км автодороги Р-19 буде оновлено поточним середнім ремонтом

11 км автодороги Р-19 буде оновлено поточним середнім ремонтом

У 2020 році на автомобільній дорозі Р-19 Фастів - Митниця - Обухів- Ржищів поточним середній ремонтом буде оновлено 11 км на ділянці( км 8+500 – км 23+900 ) минулого року було відремонтовано 4 км цієї дороги.

На даний час роботи ведуться у Васильківському районі на ділянці км 15 - 23, де вже влаштовано майже 2 км верхнього шару асфальтобетону.

В рамках середнього ремонту підрядна організація продовжує роботи по фрезеруванню зношеного асфальтобетонного покриття, посиленню основи дорожнього одягу після чого буде влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону. Паралельно тривають роботи з встановлення бортового каменя, влаштування тротуарів, заїзних карманів та посадкових майданчиків.

Роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі Р-19 Фастів - Митниця - Обухів- Ржищів км 8+500 – км 23+900 виконує підрядна організація ПП “Автомагістраль”.

Також цього року буде відремонтовано 4,5 км дороги Р-19 на ділянці км 0+000 - км 4+50. На даний час проводиться процедура тендерних закупівель.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей під час виконання ремонту даної автомобільної дороги. Будьте уважними та обережними!

 

 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області