УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Комплекс заходів з безпеки дорожнього руху здійснено на Київщині в рамках 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Комплекс заходів з безпеки дорожнього руху здійснено на Київщині в рамках 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

 

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010р., згідно Резолюцій ООН   № 66/260 від 23.05.2012р. і № 68/269 від 29.04.2014р. з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України з  з 06 по 12 травня  Україна долучилась  до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН,  цьогорічне гасло якого «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху» #SpeakUptoSaveLives. Основною метою якого  є привернення уваги до ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм. Дорожній травматизм і смертність внаслідок ДТП — це одна з п'яти найпоширеніших причин смертності і травматизму у світі.

З метою зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення в Київській області підрядними організаціями було проведені заходи по забезпеченню безпеки дорожнього руху, зокрема:  обстежено 20 ділянок доріг біля навчальних закладів та  23 залізничних переїзди, 3 ділянки концентрації ДТП та 13 ділянок з підвищеною аварійністю.

Також встановлено та замінено  73 дорожніх знаки, поновлено розмітку 22 пішохідних переходів, забезпеченно видимості на 3-х залізничних переїздах,

проведено ремонт бар’єрного огородження – 141 п.м.

У місцях виконання дорожньо - будівельних робіт проведено перевірку на відповідність вимогам нормативних документів - на 18 ділянках.

З початку року на автомобільних дорогах загального користування державного значення  ліквідовано ямковость площею  94 200 м2.

Служба автомобільних доріг у Київській  закликає всіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.  Під час руху будьте уважними, стежте за дорожньою обстановкою та її змінами, враховуйте погодні умови, не відволікайтеся від керування.  Будьте відповідальними водіями та пішоходами  - безпека на дорозі залежить від кожного!

 

  

 

   

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області