Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Ділянку капітального ремонту автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі проінспектував начальник Служби автомобільних доріг у Київській області  В. Козак

Ділянку капітального ремонту автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі проінспектував начальник Служби автомобільних доріг у Київській області  В. Козак

Сьогодні начальник Служби автомобільних доріг у Київській області  Володимир Козак та заступник начальника з розвитку доріг Олександр Федоренко проінспектували хід виконання капітального ремонту автомобільної  дороги М-01 Київ-Чернігів –Нові Яриловичі на ділянці (км 47+500 до км 52+500) на під’їздах до с. Семиполки.

В ході інспекції також ознайомились з виробничими потужностями - відвідали  виробничу базу компанії, де розташована дорожня спецтехніка, лабораторія з  контролю якості виробництва та завод  з виробництва асфальтобетонних сумішей.

Нагадаємо,   капітальний ремонт автомобільної дороги М-01 Київ-Чернігів –Нові Яриловичі км км 18+730 – км 98+800 здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC, технічний нагляд FIDIC-  корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.и Протяжність ділянки дороги, де буде проводитися ремонт становить 80 км, з яких – 43 км в Київській області, 37 км – в Чернігівській.

В рамках  реалізації проєкту з капітального ремонту дороги М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу м. Бровари буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено сучасну горизонтальну розмітку  та  влаштовано зовнішнє освітлення.

На даний час  на під’їздах до с. Семиполки  на ділянці (км 47+500 до км 52+500) ведуться роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття.  Рух автомобільного транспорту по правому проїзду тимчасово закрито та здійснюється в обох напрямках по лівому проїзду автодороги, відповідно до погодженої схеми організації дорожнього руху з Національною поліцією.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області