Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Експуатаційне утримання автошляхів Київщини

Експуатаційне утримання автошляхів Київщини

З метою забезпечення безпеки руху та  підтримки автомобільних  доріг     загального користування державного значення в Київській області в належному експлуатаційному стані,  підрядними   організаціями   виконується комплекс робіт,  а саме: прибирання від сміття та бруду  узбіччя автодоріг,  нанесений ґрунт під бортовим каменем, прибирання зупинок громадського транспорту та автопавільйонів,  заміна та встановлення дорожніх знаків, очистка лотків, ремонт металевого бар’єрного огородження, поновлення розмітки пішохідних переходів .   

Протягом червня працівниками дорожніх підприємств  було ліквідовано  понад 58 000  м2 ямковості та деформацій дорожнього покриття з використанням  гарячої асфальтобетонної суміші  та  пневмо-струменевим методом. Роботи виконувались на національних, регіональних та територіальних автошляхах Київської області.

Служба автомобільних доріг у Київській області закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

  

 

  

 

  

 

Прес-служба САД у Київській області