УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі

Капітальний ремонт М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі


На автомобільній дорозі Київ – Чернігів – Нові Яриловичі ведуться роботи з капітального ремонту, дорожники паралельно працюють на ділянках автодороги:


- км 25-26 - влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття;
- км 26 - влаштування водовідведення;
- км 41- 42 з лівого проїзду - демонтаж бар’єрного огородження, фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття;

Протяжність ремонту автомобільної дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі становить 80 км, з них — 43 км буде відремонтовано у Київській області та 37 км — у Чернігівській.
Капітальний ремонт здійснюється за рахунок кредитних коштів ЄБРР та ЄІБ підрядною організацією «AzVirt» LLC, технічний нагляд FIDIC — корейською компанією Dongsung Engineering CO., LTD.

У рамках реалізації проєкту на автодорозі М- 01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об'їзну дорогу м. Бровари, буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено сучасну горизонтальну розмітку та влаштовано зовнішнє освітлення.

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей під час виконання ремонту даної автомобільної дороги. Будьте уважними та обережними!

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області