Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Капітальний ремонт транспортної розв'язки км 25+307

Капітальний ремонт транспортної розв'язки км 25+307

У Бориспільському районі на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський продовжується капітальний ремонт транспортної розв'язки (км 25+307)

На даний час виконуються роботи демонтажу монолітної плити прогонової будови.

Роботи виконує підрядна організація ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.

Зазначимо, в рамках реалізації проекту  буде  капітально  відремонтовано шляхопровід  протяжністю 99,8м побудований  ще у 1972 році, розташований  на транспортній розв'язці в двох рівнях над км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ - Харків – Довжанський ( ділянка Бортничі - Мала Олександрівка). Який має  важливе  соціально-економічне значення - забезпечує транспортне сполучення  між м. Київ та м. Бориспіль, автомобільною дорогою Р-03 Північно-східний обхід м. Києва і сполучає між собою міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Реалізація даного інфраструктурного проекту покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, підвищить безпеку руху та мінімізує  вплив транспорту на екологію.

Нагадуємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту, рух автотранспорту на шляхопроводі закрито на період з 20.07.2019р до 20.10.2019р. Розворот для транспорту здійснюється на існуючих розв’язках на км 23 та км 31 автодороги М03 Київ- Харків - Довжанський.

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області