Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак взяв участь у інспектуванні автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків –Овруч

Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак взяв участь у інспектуванні автомобільної дороги Р-02 Київ-Іванків –Овруч

 

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян разом із профільними заступниками, очільником Служби автодоріг у Київській області, керівництвом Чорнобильської зони відчуження та представниками місцевої влади, 9 серпня відвідали Іванківський та Поліський райони Київської області, де провели виїзну нараду.

Зокрема, очільник КОДА Михайло Бно-Айріян проінспектував стан дорожнього покриття на автомобільній дорозі Р02 Київ - Іванків – Овруч, її експлуатаційне утримання та ознайомився з ходом виконання поточного середнього ремонту даної автодороги у Вишгородському, Іванківському та Поліському районах, який здійснюється за кошти з «митного експерименту». Роботу визнано задовільною,окреслені конкретні завдання,що дасть змогу в коротші терміни поліпшити її експлуатаційний стан.
Зазначимо, що автомобільна дорога Р- 02 Київ-Іванків-Овруч проходить територією Київської та Житомирської областей та веде до КПП «Вільча» - пункт пропуску через державний кордон України на кордоні з Білоруссю. Пропускний пункт знаходиться на території Чорнобильської зони відчуження на автошляху Т10-35/Р02. З білоруського боку знаходиться пункт пропуску " Олександрівка".

Керівник Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян провів зустріч з очільником Гомельської області сусідньої Білорусі Геннадієм Соловйом. Керівники двох областей обговрили можливість розширення пропускного пункту та домовились про активізацію співпраці між областями, що сприятиме поліпшенню економічної співпраці між областями.

В ході зустрічі було прийнято рішення щодо ремонту дорожнього покриття на автомбльіній дорозі Т10-35/Р-02/- станція Вільча - контрольно-пропускний пункт «Вільча -Олександрівка» на діляці, що веде до сусідньої держави. 
Заначимо, що на даний час на автомобільних дорогах Київської області успішно працюють білоруські компанії. Однин з наймаштабніших проектів в області реалізується на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса – це ремонт 15-ти кілометрової ділянки у Ставищенському районі.Також підрядник із сусідньої Білорусі працює на автодорозі Т- 10-01 Ворзель – Забуччя – /Київ-Чоп/ поблизу с. Ворзель, Забуччя та Ірпінь, і нещодавно розпочався ремонт автодороги М-07 Київ-Ковель –Ягодин, неподалік границі із Житомирською областю.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області