Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Хід виконання робіт з капітального ремонту транспортної розв'язки на км 25+307 у Бориспільському районі

Хід виконання робіт з капітального ремонту транспортної розв'язки на км 25+307 у Бориспільському районі

Об’єкт капітального ремонту на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський  - транспортну  розв'язку  на км 25+307 (Бориспільський район) сьогодні проінспектували в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Якубов та заступник начальника з розвитку доріг Олександр Федоренко.  

На даний час на мосту влаштовано гранітний бортовий камінь та ведуться роботи по влаштуванню термонаплавляючої рулонної гідроізоляції. На підходах мосту встановлюється бортовий камінь після чого розпочнуться роботи з влаштування асфальтобетонного покриття.

Роботи ведуться на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацією  ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.

У зв’язку з проведенням капітального ремонту,  рух автотранспорту на шляхопроводі буде відкрито до кінця 2019 року.

Розворот для транспорту здійснюється на існуючих розв’язках на (км 23 та км 31) автодороги М03 Київ- Харків - Довжанський.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення робіт з капітального ремонту. Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області