Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » М-03 Київ-Харків-Довжанський: триває ремонт шляхопроводу на транспортній розв'язці

М-03 Київ-Харків-Довжанський: триває ремонт шляхопроводу на транспортній розв'язці

У Бориспільському районі на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський продовжується капітальний ремонт транспортної розв'язки (км 25+307)

На шляхопроводі  підрядною організацією проводяться  роботи по бетонуванню шафової стінки 

Роботи виконує підрядна організація ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.

Зазначимо, в рамках реалізації проекту  буде  капітально  відремонтовано шляхопровід  протяжністю 99,8м побудований  ще у 1972 році, розташований  на транспортній розв'язці в двох рівнях над км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ - Харків – Довжанський.   Реалізація даного інфраструктурного проекту покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, підвищить безпеку руху та мінімізує  вплив транспорту на екологію.

Нагадуємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту, рух автотранспорту на шляхопроводі закрито на період з 20.07.2019р до 20.10.2019р. Розворот для транспорту здійснюється на існуючих розв’язках на (км 23 та км 31) автодороги М03 Київ- Харків - Довжанський.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення робіт з капітального ремонту. Плануйте свої маршрути з урахуванням данної інформації. Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області