Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Р-18 Житомир –Попільня – Сквира -Володарка – Ставище влаштовано асфальтобетонне покриття

На автодорозі Р-18 Житомир –Попільня – Сквира -Володарка – Ставище влаштовано асфальтобетонне покриття

На  автомобільній дорозі  Р-18 Житомир –Попільня – Сквира -Володарка – Ставище на ділянках  (км 133+606 - км 136+168, км 137+385 – км 137+885 по н.п. Володарка завершені роботи з влаштування шарів асфальтобетонного покриття.

На ділянках ремонту підрядником влаштовано вирівнюючий та верхній  шар асфальтобетонного покриття та ведуться роботи з улаштування тротуарів .

В рамках поточного середнього ремонту на ділянках дороги будуть виконані наступні  роботи:

  • укріплення узбіч;

  • встановлення дорожніх знаків; 

  • нанесення горизонтальної дорожньої розмітки;

  • ремонт автопавільйону

 Роботи ведуться на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацією ТОВ «Бахмачгазбудсервіс».

Зазначимо, автодорога Р 18 -  регіонального значення, загальною протяжністю 152,2 км. проходить територією двох областей Житомирської та Київської.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області