УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На автомобільній  дорозі  Н-02 /М-06/- Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів- Софіївка. Під'їзд до м. Біла Церква влаштовують верхній шар покриття

На автомобільній  дорозі  Н-02 /М-06/- Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів- Софіївка. Під'їзд до м. Біла Церква влаштовують верхній шар покриття

В рамках виконання робіт з поточного середнього ремонту на автомобільній  дорозі  Н-02 /М-06/- Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів- Софіївка. Під'їзд до м. Біла Церква км 0+900 - км 3+300 ведуться роботи по  влаштуванню  верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Протяжність ділянки, що ремонтується – 2,4 км.

Роботи виконує підрядна організація   ПП «Артембуд»

Зазначимо, що автомобільна дорога проходить територією  шести областей України та поєднує два береги Дніпра, забезпечує міжнародне пасажирське, туристичне сполучення, міжнародні і міжобласні вантажоперевезення.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

  

 

  

 

Прес-служба САД у Київській області