УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі державного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин розпочався поточний середній ремонт

На автомобільній дорозі державного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин розпочався поточний середній ремонт

У Бородянському районі  розпочався поточний середній ремонт на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин (км 76+890 - км 79+390) За результатами проведених відкритих торгів у системі публічних закупівель "Prozzoro" переможцем визначено підрядну організацію– ВАТ "Дорожно-будівельний  трест№ 4 м.Брест"

4 серпня підрядник розпочав роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття та влаштування вирівнюючого шару з  крупнозернистого асфальтобетону км 77+390

Окрім цього проводяться роботи з демонтажу бортового каменя на підходах до мосту через р. Тетерів км 78+500, який також буде відремонтовано. 

Звертаємо увагу всіх учасників дорожнього руху, на час виконання робіт з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги М-07 рух автотранспорту здійснюється у реверсному режимі та регулюється світлофорним об’єктом.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області