Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » На ділянці поточного середнього ремонту автодороги Т-10-01 Ворзель — Забуччя — /М-06/ завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

На ділянці поточного середнього ремонту автодороги Т-10-01 Ворзель — Забуччя — /М-06/ завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

Продовжується ремонт автомобільної дороги Т-10-01 Ворзель — Забуччя — /М-06/ км 0 + 000 — км 12 + 400 (окремими ділянками).

На ділянці ремонту км 9+630- км10+490 (поблизу с. Дмитрівка) виконано роботи з влаштування вирівнюючого та верхнього  шару асфальтобетонного покриття.  На даний час ведуться роботи з укріплення та планування узбіч, влаштування  зупинок громадського транспорту та заїзних карманів.

Після чого будуть влаштовані тротуари, встановлений бортовий камінь та бар’єрне огородження, нанесена розмітка та встановлені нові дорожні знаки.

Роботи ведуться на замовлення  Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною  організацією – ВАТ «Дорожньо-будівельний трест № 4 м. Брест».

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

       

 

       

Прес-служба САД у Київській області