УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Пішохідний міст на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка: завершені основні роботи (відео)

Пішохідний міст на автомобільній дорозі Н-01 Київ – Знам’янка: завершені основні роботи (відео)

У 2020 році завершені основні роботи з будівництва пішохідного мосту через дорогу Н-01 Київ – Знам’янка у м. Обухів.
Для повного завершення робіт підряднику необхідно забетонувати залізобетонну монолітну плиту на підходах до мосту, нанести захисні шари покриття та встановити огородження пішохідної зони.

Це сучасний пішохідний міст пандусного типу, який забезпечить комфортний перехід через дорогу державного значення. Довжина пішохідного мосту – 150 м, ширина – 3 м.

Дорога Н-01 Київ – Знам’янка на ділянці км 43+300 має високу інтенсивність руху – понад 12 000 автомобілів на добу. У місці будівництва мосту автомобільна дорога Н-01 розділяє житлові масиви та промислову зону Обухова. Щоденно, дорогу переходять понад 2 000 пішоходів, що прямують з місця проживання до численних підприємств, зокрема, Київського картонно-паперового комбінату.

Завдяки новозбудованому пішохідному мосту буде ліквідовано аварійно небезпечну ділянку, підвищено безпеку руху пішоходів та зменшено кількість дорожньо-транспортних пригод.

Підрядна організація ПрАТ «Мостобудівельне управління-3» розпочала роботи у липні 2019 р. У травні 2020 року пішохідний міст буде введено в експлуатацію.

 

#Велике_будівництво

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області