УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Провели робочу нараду у м. Кагарлик на шляхопроводі, який капітально ремонтується

Провели робочу нараду у м. Кагарлик на шляхопроводі, який капітально ремонтується

Цей шляхопровід через залізничну колію розпочали ремонтувати у листопаді 2020 року, до речі він капітально не ремонтувався майже 60 років.

Наприкінці грудня підрядник повністю відремонтував проїзну частину. Мостовики працювали цілодобово, щоб забезпечити проїзд шляхопроводом.

 В рамках робочої наради з фахівцями Служби автодоріг та підрядної організації проінспектували хід ремонту шляхопроводу та те, що вже зроблено.

 «Важливо відновлювати такі інфраструктурні об'єкти, адже на час ремонту його експлуатаційний стан був визначений як 4- обмежено працездатний. Цей шляхопровід через залізничну колію забезпечує рух автотранспорту з м Кагарлик у напрямку м Біла Церква. За 2 місяці підрядник в першу чергу відремонтував проїзну частину - тут зроблено повний комплекс робіт: влаштовано монолітну плиту проїзної частини, нанесено гідроізоляцію, влаштовано водовідведення та два шари асфальтобетону. Наразі рух для автотранспорту відкрито, але роботи продовжуються » - коментує керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Ничік.

На сьогоднішній день на шляхопроводі ремонтуються балки та опори, також мостовики укріплюють укоси монолітним бетоном.

Шляхопровід через залізничну колію розташований на дорозі Н-02/М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка км 451+555 протяжністю 34,7 м. був побудований 1961 році.

Підрядна організація «Мостобудівельний загін №112»

Геолокація: https://bit.ly/2HUN5zC

 

 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області