УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Питання термінів виконання робіт на транспортній розв’язці на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський – на порядку денному керівника Служби В. Козака

Питання термінів виконання робіт на транспортній розв’язці на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський – на порядку денному керівника Служби В. Козака

Сьогодні керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак провів виїзну нараду з представниками підрядної організації ПрАТ  Броварське шляхово-будівельне управління №50, ТОВ «МСУ-2» та проєктною організацією ПП НВФ "Мостопроект" щодо необхідності прискорення  темпів виконання робіт з капітального ремонту транспортної  розв'язки  на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський км 25+307 у Бориспільському районі.

Зазначимо, ремонті роботи на шляхопроводі розпочались у наприкінці  липня 2019 року. Згідно з проектною документацією на розв'язці буде виконано комплекс робіт, зокрема: розбирання існуючої конструкції мостового полотна, влаштування монолітної плити прогонової будови, влаштування комплексу конструкції мостового полотна, відновлення шафової стінки та деформаційних швів, перевлаштування перехідних плит та дорожнього одягу,  відновлення конусів, ремонт прогонової будови та опор із заміною опорних частин на стоянах, влаштування нового дорожнього одягу. Для підвищення безпеки дорожнього руху буде  встановлено бар’єрне огородження, нові дорожні знаки, зовнішнє освітлення а також нанесено сучасну горизонтальну розмітку.

Об’єкт фінансується   за рахунок Держбюджету, строк виконання робіт згідно договору до кінця 2020р.

За результатами проведеної наради  Службою дане доручення  підрядній організації прискорити  темпи виконання робіт  з дотриманням термінів та якості на транспортній  розв'язці автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський км 25+307.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області