УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Р-02 Київ — Іванків — Овруч: старт ремонтних робіт

Р-02 Київ — Іванків — Овруч: старт ремонтних робіт


У Вишгородському районі на дорозі Р-02 Київ — Іванків — Овруч км 19+500 - км 33+000 розпочались роботи з поточного середнього ремонту.

Проєктом передбачено: відремонтувати дорожнє покриття проїзної частини, влаштувати водовідведення, в межах населених пунктів будуть облаштовані тротуари,також нанесена дорожня розмітка та встановлені нові дорожні знаки.

27 травня підрядна організація розпочала фрезерувати старе асфальтобетонне покриття в межах с. Старі Петрівці та с. Лютіж, також ведуться роботи з поширення проїзної частини, після чого розпочнеться влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Ничік проінспектував старт ремонтних робіт на цій дорозі:

“Дорога, яку ми цього року продовжуємо ремонтувати проходить через населені пункти Нові Петрівці, Старі Петрівці та Лютіж. Для мене, особисто, важливо щоб роботи тут виконувались швидко, якісно та згідно затверджених графіків. Повністю завершити ремонт та ввести в експлуатацію 13,5 км нової дороги ми плануємо до кінця цього року”, - коментує Р. Ничік.

Поточний середній ремонт дороги Р-02 виконує підрядна організація ТОВ «Онур» за кошти залучені під державні гарантії.

 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області