УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на автодорозі Київ-Одеса продовжуються

Ремонтні роботи на автодорозі Київ-Одеса продовжуються

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області на автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса (128+028-143+028) продовжується поточний середній ремонт (у Ставищенському районі).

На даний час виконано роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону на ділянці (км137-143), встановлено бордюри та нанесено горизонтальну дорожню розмітку, також продовжуються роботи з улаштування вирівнюючого шару асфальтобетону та ремонт мосту на транспортній розв’язці (км 130+507).

Нагадаємо поточний середній ремонт на ділянці протяжністю 15 кілометрів розпочався у квітні 2019року.  Роботи виконує  підрядна організація ВАТ "Будівельно-монтажний трест №8" (Білорусь) з правого проїзду. Проектом передбачено фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування шару із  суміші фрезерованого матеріалу  обробленого в’яжучим (СФОВ), улаштування вирівнюючого шару та  верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА -20.Також буде встановлено бортовий камінь, бар’єрне огородження, дорожні знаки, відремонтовано шляхопровід на транспортній розв'язці (км 130+507), укріплено узбіччя засівом трав, влаштовано опори зовнішнього освітлення та нанесено сучасну горизонтальну розмітку.

На час виконання ремонтних  робіт ділянка  автомобільної дороги М-05 (км 128 + 028 – км 143 + 028 )   по правому  проїзду закрита для руху транспорту, рух  здійснюється по лівому  проїзду. Просимо водіїв враховувати дану інформацію плануючи свої маршрути.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області