Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса: керівництво Служби вимагає пришвидшити темпи

Ремонтні роботи на автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса: керівництво Служби вимагає пришвидшити темпи

 

В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Якубов та заступник начальника з розвитку доріг Олександр Федоренко провели  виїзну нараду з представниками підрядної організації ВАТ "Будівельно-Монтажний ТРЕСТ" №8 з питань пришвидшення темпів виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса (км 128+028-143+028) у Ставищенському районі.

Питання якості та  темпів виконання робіт на автодорозі Київ-Одеса – на сьогодні є пріоритетним. За підсумками наради керівництву підрядної організації надано  доручення   скоригувати графік роботи так, щоб у  найкоротші терміни завершити роботи на об’єкті.

Нагадаємо, ремонт 15 -ти кілометрової ділянки М-05 Київ-Одеса розпочався  у   квітні 2019 і на сьогодні завершені роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на проїзній частині, продовжуються  роботи по влаштуванню борового каменя, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та  ведуться облаштувально-оздоблювальні роботи. На  даний час підрядник активно працює на розв’язці км 130, де завершується влаштування верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону на мосту.

Довідково: Автомобільна дорога державного значення М-05 Київ - Одеса є складовою частиною міжнародного транспортного коридору європейського коридору Е95 Гельсінкі – Київ – Одеса - Димитровград – Алексанруполіс. Перша реконструкція автомобільної дороги М-05 проводилась  у 1977році, вдруге – у   період з 1990-1998рр на окремих ділянках (км 87-143).  Інтенсивність руху становить близько  14264 авт./доб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області