УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо 5 км дороги Р-03 Північно-східний обхід м. Києва

Ремонтуємо 5 км дороги Р-03 Північно-східний обхід м. Києва

Цього тижня стартують роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на дорозі Р-03 Північно-східний обхід м. Києва на ділянці (км 11 – 13), тут вже влаштовано основу з щебенево-піщаної суміші та вирівнюючий шар асфальтобетону.

Загалом, дорожнє покриття на дорозі Р- 03 цього року ремонтуємо на 5 км дороги, на найбільш зруйнованих ділянках км 11-13 та 6 – 9, включаючи шляхопровід через залізницю км 7+250 протяжністю -114.4 м. 
км 6 - 9 та на підходах до мосту - встановлено бортовий камінь, влаштовано основу з щебенево-піщаної суміші та вирівнюючий шар асфальтобетону. На шляхопроводі (км 7+250) по правому проїзду влаштовано перехідні плити, деформаційні шви, забетоновано шафову стінку, встановлено бар’єрне огородження. Продовжуються роботи з влаштування водовідведення з проїзної частини.
28 вересня ділянки ремонту на дорозі Р-03 проінспектував керівник Служби автомобільних доріг у Київській області  Руслан Ничік :
"Сьогодні, на шляхопроводі через зализніцю активно ведуться ремонтні роботи. Наразі мостовики працюють по лівому проїзду - демонтують старі перехідні плити. Роботи тут ведуться за графиком - об'єкт буде завершено в строки. Вже у листопаді зможемо їхати відремонтованим мостом” - Р. Ничік.

На період проведення робіт з поточного середнього ремонту рух здійснюється у реверсному режимі. При плануванні поїздок просимо водіїв враховувати дану інформацію.

Роботи ведуться на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацією ПрАТ "Броварське Шляхово-Будівельне Управління № 50.