УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Шляхопроводи на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам'янка: продовжується ремонт

Шляхопроводи на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам'янка: продовжується ремонт

На автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка  триває ремонт  шляхопроводів  через залізницю км 107+569 та км 107+443 (поблизу м. Миронівка).

На даний час підрядною організацією проводяться роботи з влаштування буронабивних паль, ремонту існуючих опор, а також монтажу залізобетонних балок прогонової будови.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Мостобудівельний загін №112»

Шляхопровід  через залізницю на км 107+569 автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам'янка  протяжністю 46 метрів  перетинає двоколійну залізницю на ділянці Фастів – Миронівка і побудований ще  у 1961 році, другий шляхопровід км 107+443 протяжністю 40 метрів - того ж року будівництва,  відтоді масштабних ремонтів на шляхопроводах  не проводилось. Реалізація цих проектів не лише покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, але й підвищить безпеку руху та мінімізує  вплив транспорту на екологію.

Нагадуємо, у зв’язку з ремонтними роботами з  20.06.19 до 25.09.19 рух транспорту через шляхопроводи закрито. Об’їзд здійснюється відповідно до погодженої схеми  автомобільними дорогами: Т-10-17 Миронівка-Ольшаниця-Рокитне- Троїцьке-Плоске та   О-101503 Карапиші – Владиславка,  через населені пункти Пустовіти, Росава, Карапиші, Владиславка.  

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв з  розумінням  поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтно-будівельних робіт. Просимо учасників дорожнього руху враховувати дану інформацію плануючи свої маршрути та бути максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

  

 

  

 

Прес-служба САД у Київській області