Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів: продовжуємо працювати на об’єктах поточного середнього ремонту

Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів: продовжуємо працювати на об’єктах поточного середнього ремонту

Т-10-19 Феневичі-Бородянка-Макарів-Бишів км 54+460 - км 59+500, км 60+600 - км 73+360 (у Макарівському районі) продовжуються роботи по ремонту дорожнього покриття.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській поточний середній ремонт автомобільної дороги виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль».

Цими вихідними підрядником виконувались роботи по фрезеруванню існуючого асфальтобетонного покриття та влаштуванню нижнього шару з крупнозернистого асфальтобетону. Роботи ведуться у н.п. Бишів.

Зазначимо, автомобільна дорога Т 1019 протяжністю 65,7 км проходить територією Іванківського, Бородянського та Макарівського районів (через н.п.Фасова, Пашківка, Бишів). Капітальний ремонт на автодорозі не проводився більше 30 років і переважна більшість ділянок цієї дороги експлуатується із понаднормативними термінами та потребує капітального ремонту. Така ситуація склалась внаслідок порушення міжремонтних термінів через багаторічне недофінансування дорожньої галузі.

Вартість об’єкту становить 110 млн. грн. В поточному році буде виконано робіт на суму 19 млн. грн відповідно до доведеного фінансування. Даний об’єкт фінансується за рахунок коштів з «митного експерименту».

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області