Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » У Бориспільскому районі розпочався поточний середній ремонт на ділянці автодороги Р-03

У Бориспільскому районі розпочався поточний середній ремонт на ділянці автодороги Р-03

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області розпочався поточний середній ремонт у  Бориспільському  районі на автодорозі  Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва км 0+000 - км 19+000 (окремими ділянками).

На даний час ведуться роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття  та влаштування вирівнюючого  шару з крупнозернистого асфальтобетону  на ділянці автодороги (км 0+950- км1+050).

Зазначимо, проектом поточного середнього ремонту також  передбачено: посилення дорожнього одягу на основному проїзді, укріплення узбіч фрезерованим матеріалом, ремонт існуючих  водопропускних труб,  встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки.

Роботи виконує  підрядна організація – ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

Для довідки: автомобільна дорога Р03 Північно-Східний обхід м. Києва протяжністю  26,4км  проходить територією Київської області і сполучає між собою два міжнародні автошляхи М03 Київ-Харків –Довжанський та М-01 Київ-Чернігів –Нові Яриловичі.

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області