УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » У липні 2020 року завершиться будівництво тротуару на дорозі Р-30

У липні 2020 року завершиться будівництво тротуару на дорозі Р-30

 

Будівництво тротуару на автомобільній дорозі Р-30 від вул. Генерала Наумовуа (житловий масив Ново-Біличі м. Кив) до житлового масиву Романівка (м. Ірпінь), що суміщаються з автомобільною дорогою Р-30 Під’їзд до м. Ірпеня. Роботи ведуться на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацію ТОВ «ОНУР»

Згідно проєкту протяжність тротуару, що будується становить 5,2 км, а ширина 1,5 метра.

Сьогодні,10 червня, начальник Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Ничік провів виїзну нараду на об’єкті будівництва тротуару, разом з представниками Служби автодоріг та підрядником уточнили графіки та обсяги виконання робіт:

«Фактично 1 червня підрядник розпочав роботи на даному об’єкті. На сьогодні - більше 2 км із запланованих 5км активно будується. Вже в липні плануємо цей об’єкт повністю завершити та ввести в експлуатацію», - зазначив Р. Ничік.

Будівництво тротуару на цій дорозі – це завершення проєкту, який був розроблений у 2005р та реалізований у 2010-2012 рр з будівництво автомобільної дороги. При цьому весь комплекс робіт, який передбачав влаштування тротуару не був завершений.

 

 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області