УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Визначено компанію, яка будуватиме транспортні розв’язки на під’їздах до Києва на дорогах M-05 та М-06

Визначено компанію, яка будуватиме транспортні розв’язки на під’їздах до Києва на дорогах M-05 та М-06

Укравтодор визначив переможця тендеру з будівництва транспортних розв’язок на автомобільних дорогах М-05 Київ – Одеса та М-06 Київ – Чоп. За результатами тендерних процедур, які проводяться у відповідності до правил ЄІБ та ЄБРР переможцями визначено –  Euro-Asian Construction Corporation “Evrascon”.

«Ще в грудні ми анонсували вирішення цього питання – і ось результат. В цьому сезоні мають бути виконані основні роботи з будівництва трьох розв’язок.

Транспортні розв’язки – це не лише розвантаження та пришвидшення маршрутів. Це необхідне безпекове рішення. Саме на цих під’їздах до Києва ситуація ускладнюється стихійною забудовою передмістя, високий показник ДТП, зумовлений недосконалою інфраструктурою» – підкреслив Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

Розв’язки будуть побудовані на трьох ділянках: 

- будівництво транспортної розв’язки на автомобільній дорозі M-05 Київ – Одеса: Лот 1, км 15+390 (подивитися на мапі: bit.ly/2RDs8uB);

- будівництво транспортної розв’язки на автомобільній дорозі M-05 Київ – Одеса: Лот 2, км 21+847 (подивитися на мапі: bit.ly/3ei8sGd);

- будівництво транспортної розв’язки на автомобільній дорозі M-06 Київ –Чоп: Лот 3, км 21+767 (подивитися на мапі: bit.ly/2yZqrkG).

Виконання зазначених робіт передбачено в рамках реалізації Проєкту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» за рахунок коштів позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)/Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Відпочатково у рамках проєкту МФО мало бути побудовано 5 розв’язок, але дві з запланованих були виключені з проєкту через відсутність рішення Київради щодо відчуження землі під розв’язки. В результаті перемовин Укравтодору із міжнародними партнерами було досягнуто домовленість про проведення тендеру на трьох ділянках.

Будівництво розв’язок забезпечить розвантаження транспортних вузлів на зазначених міжнародних автомобільних дорогах, а також поліпшить безпеку руху в місцях концентрації транспорту на підходах до міста Києва.

 

 

Прес-служба САД у Київській області