УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » За участі голови Київської обласної державної адміністрації відбулась виїзна нарада з питань підвищення безпеки дорожнього руху на автодорозі М-05 Київ-Одеса

За участі голови Київської обласної державної адміністрації відбулась виїзна нарада з питань підвищення безпеки дорожнього руху на автодорозі М-05 Київ-Одеса

Питання безпеки дорожнього руху на автодорозі М-05 Київ-Одеса на ділянці  розвороту біля с.Круглик  (км19+324) було ключовим  на виїзній нараді за участі голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна, заступника голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Кислицина, керівника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимира Козака, яка відбулася 6 серпня на автодорозі Київ-Одеса. 

За підсумками  наради вирішено, що  у  місці  розвороту  біля с.Круглик  до завершення  будівництва транспортних розв’язок  (км 15+390  Чабани та км 21+847 Південне кладовище) буде встановлено тимчасовий світлофорний об’єкт, який  покращить безпеку  руху та ліквідує потенційне місце концентрації ДТП. Як  інформує  Управління патрульної поліції у Київській області, саме на  розвороті с. Круглик значно погіршилась ситуація з безпекою дорожнього руху (у період з 01.01.18-14.05.19 на даній ділянці автодороги сталося близько 50 дорожньо-транспортних пригод).

Неодноразово до Служби автодоріг надходили звернення від місцевих мешканців та громадських активістів з проханням зробити розворот  безпечнішим та побудувати транспортні розв’язки  (на км 15+390  Чабани та км 21+847 Південне кладовище). Окрім цього, наприкінці червня місцевими активістами були  заблоковані роботи підрядної організації ТОВ «Онур» із встановлення бар'єрного огородження для закриття аварійно-небезпечного розвороту, у зв’язку з чим наразі  тимчасово збережено місце розвороту на км 19+324 (с.Круглик).

Нагадаємо, основні роботи з капітального ремонту автодороги М-05 Київ–Одеса на ділянці км 17+740 – км 36+500 завершено.  Підрядна організація ТОВ "Онур" веде оздоблювально-облаштувальні роботи, передбачені проектно-кошторисною документацією (ПКД), яка розроблена у відповідності до існуючих державних будівельних норм (ДБН) і стандартів та затверджена згідно з чинним законодавством. Для збільшення пропускної здатності дороги передбачено шість смуг руху в обох напрямках автомобільної дороги М-05 Київ – Одеса: від смт. Чабани до км 26+200 (транспортна розв'язка Васильків). Згідно з вимогами ДБН та недопущення аварійності лівовіднесені розвороти в напрямку м. Києва   (км 22+550, км 24+761, км 26+000) та напрямку м. Одеси (км19+324, км 21+841, км 24+199) закриваються відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху. Також ПКД  передбачені і встановлені світлофори на км 22+150 (Південне кладовище) та км 24+428 (пересічення Мархалівка–Глеваха). Додатково для підвищення безпеки дорожнього руху в 2019 році відновлено роботу світлофорного об'єкту на км 15+150 (перехрестя  Чабани – Гатне).

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області